Sklep internetowy

FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE SAM OKREŚLISZ W SWOIM SKLEPIE

Nasze sklepy internetowe opieramy na autorskich rozwiązaniach. Dzięki systematycznej współpracy z naszymi klientami oferujemy produkt w całości dopasowany do potrzeb zarówno administratora jak i klienta sklepu.

Uważnie testujemy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania tak aby udoskonalić system do zarządzania sklepem internetowym, oraz maksymalnie ułatwić i usprawnić działania klientów.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też możemy dowolnie zmodyfikować funkcjonalności sklepu internetowego a także dołożyć nowe funkcje, które usprawnią działanie sklepu o działania, które są charakterystyczne dla danej branży.

Elastyczne podejście do oprogramowania pozwala na dostosowywanie sklepu internetowego pod indywidualne potrzeby naszego klienta, dlatego też przyjmujemy zamówienia na rozbudowane i nietypowe sklepy internetowe umożliwiające handel internetowy.

Autorskie rozwiązanie pozwala na:

  • dostosowywanie oprogramowania sklepu internetowego dla indywidualnych potrzeb klienta
  • modyfikowanie funkcji i dostosowywanie do zmieniających się wymagań
  • dużą możliwość wyboru funkcji bez jednoczesnego „zaśmiecania” sklepu internetowego niewykorzystywanymi funkcjonalnościami
  • łatwą obsługę a w razie problemów możliwość zwrócenia się do nas o pomoc w obsłudze sklepu internetowego

Cały sklep internetowy obsługiwany jest poprzez panel administracyjny, który dostępny jest przez okno przeglądarki. Obsługa panelu administracyjnego nie wymaga instalowania żadnych programów, całość jest prosta w obłudzie i intuicyjna.

Prosty układ menu, okienek i ikon, powala na łatwe i szybkie poruszanie się po sklepie, szybki podgląd produktów oraz zamówień. Spokojne i stonowane kolory nie drażnią oczu podczas administrowania sklepem internetowym.

Odpowiednie ułożenie elementów w panelu administracyjnym i dobre rozwiązania, umożliwiające w każdej chwili rozbudowę panelu to podstawa oprogramowywania obsługującego sklep internetowy. Odpowiednie rozwiązania umożliwiają wygodną pracę bez przechodzenia zbędnych szkoleń.

Wszędzie tam gdzie miało to swoje uzasadnienie, wyposażyliśmy sklep internetowy w system pomocy (po najechaniu na znak zapytania pojawia się opis funkcjonalny danego pola).

Rozbudowane opcje sortowania i przeglądania produktów w sklepie ułatwiają obsługę i uzyskanie niezbędnych informacji.

Wielu klientów pyta nas czemu nie korzystamy z gotowego oprogramowania przy tworzeniu sklepów. Niektórzy sądzą ze darmowe oprogramowanie sklepu internetowego, to oszczędność pieniędzy i czasu. Poniżej przedstawiamy klika argumentów i uzasadniamy, że dobrze stworzony autorki sklep internetowy jest lepszy od gotowego oprogramowania:

  • elastyczne rozwiązania – nie ma praktycznie żadnych ograniczeń przy określaniu wymagań
  • gotowy sklep = oszczędności? Nieprawda! Wszelkie zmiany w gotowym oprogramowaniu są niezwykle kłopotliwe i pochłaniają mnóstwo czasu a co za tym idzie są zazwyczaj dość kosztowne
  • jeżeli masz problemy z naszym sklepem, nie wiesz jak używać jakiejś funkcji, wystarczy ze zgłosisz to do nas – możesz liczyć na pomoc (w przypadku gotowego oprogramowania musisz radzić sobie sam)
  • rozbudowa gotowego sklepu internetowego o bardzo skomplikowane funkcjonalności jest często trudna i tak jak w przypadku modyfikacji, nieopłacalna finansowo i czasowo
  • gotowe darmowe sklepy internetowe, wyposażone są w mnóstwo funkcjonalności ale zazwyczaj to właśnie jest ich główna negatywna cecha – po co w sklepie internetowym rozwiązania z których nigdy nie skorzystasz?

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas sklepem internetowym i modułami. W naszym portfolio znajdziesz przykładowe realizacje dedykowanych sklepów internetowych.

OPCJE SKLEPU INTERNETOWEGO

Nasze sklepy tworzymy w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów.

Zarządzanie zamówieniami w sklepie internetowym

Obsługa zamówień w sklepie została maksymalnie uproszczona tak aby oszczędzać czas i zagwarantować szybką realizację.

Zarządzanie klientami w sklepie internetowym

System do zarządzania klientami pozwala na szybki podgląd osób zarejestrowanych w sklepie.

Zarządzanie produktami poprzez sklep internetowy

Możliwość dodawania nieograniczonej ilości produktów a do każdego z produktów możliwość przypisania atrybutów, opisów, cen, zdjęć itd.

Kategorie, atrybuty, producenci w sklepie internetowym

W sklepie internetowym można dowolnie budować drzewo kategorii, atrybutów produktów. Można też stworzyć bazę producentów.

Przesyłki i ich obsługa poporzez w sklep internetowy

Sklep internetowy oferuje możliwość definiowania dowolnych dostaw. Administrator ma możliwość dowolnego ustalania przesyłek i ich cen.

Opinie do produktów w sklepie internetowym

W sklepie internetowym, klienci mają możliwość dodania do produktu opinii. Każda opinia przed ukazaniem się w sklepie, jest moderowana przez administratora.

Zaawansowany magazyn w sklepie internetowym

Zaawansowany system magazynowy pozwala na określanie ilości produktów w sklepie internetowym, w zależności od atrybutów.

Cross-selling i up-selling a sklep internetowy

Inteligenty mechanizm w sklepie internetowym, który „podpowiada” klientowi, jakie produkty może zakupić dodatkowo.

Systemy płatności w sklepie internetowym

W sklepie internetowym można dokonywać płatności poprzez wpłatę bezpośrednią na konto lub płatności on-line obsługiwane przez popularnych operatorów.

Rabaty i kody rabatowe w sklepie internetowym

W sklepie istnieje możliwość definiowania min. czasu trwania rabatu, zniżkę procentową bądź kwotową, określenie ile razy rabat może być wykorzystany

Porównywarki produktów a sklep internetowy

Sklep internetowy oferuje możliwość generowania plików przeznaczonych dla porównywarek internetowych.

Newsletter i subskrybenci w sklepie internetowym

System do wysyłki newslettera to zaawansowane narządzie pozwalające na szybką i łatwą wysyłkę wiadomości do klientów.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE SKLEPU INTERNETOWEGO

Jak sklep internetowy, to tylko stworzony na miarę potrzeb klienta.

Jubicom.eu - sklep typu B2B

Whisbear.pl - sklep internetowy znanej marki

Taxor.pl - rozbudowany sklep internetowy