Projektowanie stron internetowych

JAK TWORZY SIĘ STRONY WWW? ILE TO KOSZTUJE?

 

Strona internetowa dla firmy

Masz już swoją firmę albo planujesz jej założenie. Zapewne zastanawiasz się: czy strona internetowa potrzebna jest każdej firmie? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. TAK! Śmiałe ale prawdziwe jest stwierdzenie, że firma która nie ma swojej strony w internecie, praktycznie nie istnieje. Internet jest obecnie najszybszym i najpopularniejszym kanałem wyszukiwania firm i usług. Tak więc firma, która nie posiada chociażby podstawowej witryny prezentującej jej usługi i towary, skazuje się automatycznie na mniejszą ilość klientów.

projektowanie stron www
 
strona www dla firmy

 

Potrzebuję strony internetowej. Co dalej?

Pierwszy krok już zrobiłeś – zdecydowałeś się na witrynę. Teraz zastanowimy się wspólnie, co powinno znaleźć się na Twojej stronie www. To czasami bardzo trudny etap, bo trzeba zdać sobie sprawę z tego, co tak naprawdę jest najważniejsze dla firmy, dla jej wizerunku, co chcemy pokazać i sprzedać. To co wyeksponujemy będzie rzutowało na wizerunek Twojej firmy. Jako doświadczona agencja interaktywna doradzimy na co zwrócić uwagę i poprowadzimy Cię przez kolejne etapy tworzenia strony www, tak aby było to przygodą i przyjemnością.

 

Cena strony www

Zapewne zadajesz sobie pytanie: ile to będzie kosztowało? Zacznijmy od tego, że wszystko “zależy”. A dokładnie zależy od: rozbudowania witryny i użytych technologii. Nie ma jednej ustalonej ceny za stronę www. Każdą witrynę dopasowujemy do klienta i do kwoty jaką planuje przeznaczyć na wykonanie strony. Jeżeli masz określony budżet i jesteś w stanie podzielić się z nami taką informacją, dopasujemy do Ciebie witrynę. Dostaniesz produkt za który płacisz.

cena strony www
darmowa strona www

 

Darmowa strona internetowa

Nie jest zbyt śmiałym stwierdzenie, że obecnie stronę internetową można stworzyć za darmo. Stronę internetową może obecnie stworzyć nawet dziecko. Co więcej, stronę internetową można zrobić samemu bez podstawowej wiedzy informatycznej. O tym wszystkim przekonamy się czytając wypowiedzi internautów. Ponieważ projektowanie stron internetowych to nadal dla większości osób dość abstrakcyjny temat, więc stwierdzenia te wydają się prawdziwe. I poniekąd są. Strony www projektowane przez niedoświadczone osoby zazwyczaj działają, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Pamiętajmy – nigdy nie ma się dru­giej okazji, by zrobić pierwsze wra­żenie. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie na klientach którzy będą odwiedzać Twoją witrynę. Jedynie doświadczony zespół, może wykonać dla Ciebie witrynę, która będzie nie tylko estetyczna ale także funkcjonalna.

 

Projektowanie stron internetowych

Stawiasz jednak na jakość i doświadczony zespół. Zwracasz się do nas. Projektowanie Twojej strony internetowej zaczynamy od zebrania najważniejszych informacji o firmie. Sprawdzamy jej flagowe usługi i produkty. Prosimy o zdjęcia i grafiki(jeżeli firma takie posiada). Zbieramy wszystko co pomoże zdefiniować Twoją firmę. Projektowanie strony internetowej przebiega szybko i sprawnie, ponieważ otrzymasz od nas do wypełnienia brief, dzięki któremu uporządkujemy to co najważniejsze, zadbamy żeby strona odpowiadała Ci pod względem funkcjonalnym i wizualnym. Po zakończeniu tego etapu, dopracowujemy szczegóły i zaczynamy pracę nad ostateczną grafiką strony głównej witryny.

projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

 

Tworzenie stron www

Mamy to! Już wiemy co ma być na Twojej stronie, jak będzie wyglądać i funkcjonować. Teraz do pracy zabierają się programiści. Kodują projekt graficzny i oprogramowują go. Tworzenie strony internetowej to zazwyczaj najdłuższy z etapów. Dzieli się na kilka mniejszych faz. Odpowiednio przygotowany i zoptymalizowany szablon strony www zapewnia: * odpowiednie wyświetlanie strony www w różnych przeglądarkach * zgodność ze standardami * kod łatwy w edycji i dalszej rozbudowie * przyjazne dla wyszukiwarek i użytkowników rozwiązania

 

RWD i nowe technologie

Twoja strona jest gotowa. Cieszymy się razem z Tobą. Pamiętaj jednak, że powstają coraz to nowe rozwiązania i wytyczne dotyczące projektowania i tworzenia stron internetowych. To sprawia, że strony są coraz lepsze, czytelniejsze i łatwiejsze w odbiorze dla użytkownika końcowego. To samo sprawia, że niestety, strona robiona kilka lat temu, jest już zazwyczaj po prostu nieaktualna. Nie tylko graficzne ale przede wszystkim technologicznie. Standardem obecnie staje się tworzenie witryn typu RWD(Responsive Web Design) lub wersji mobilnych stron internetowych. Natomiast od pewnych rozwiań odchodzi się całkowicie. Warto wziąć pod uwagę wdrażanie nowych technologii już na etapie projektowania strony internetowej.

rwd technologie