Responsywna strona www z efektem paralaksy
Responsywna strona www z efektem paralaksy

logo logotyp contabilita

Strony internetowe biur księgowych są zazwyczaj pełne patosu, są stonowane i bardzo wyważone, jednym słowem… nudne!

Biuro rachunkowe niewielu osobom kojarzy się z humorem a księgowy to ostatnia osoba, którą podejrzewanym o dystans do własnej pracy.

Bo tak wypada, bo to kojarzy się z rzetelnością, odpowiedzialnością.

Ale przecież tak naprawdę odpowiedzialność firmy i jej doświadczenie, mierzone jest w ilości zadowolonych klientów. Dlatego też Ci którzy maja ugruntowaną pozycję na rynku, mogą pozwolić sobie na złamanie stereotypów, tak jak zrobili to właściciele Contabilita, biura z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Zabawna grafika i zdjęcia przedstawiające typowe wyobrażenie o księgowym, pozwalają na zupełnie inne spojrzenie na księgowość. To zaskakujące podejście, z dystansem do własnego wizerunku i pracy, pozwoliło firmie otworzyć się na nowych klientów i na młode osoby prowadzące działalność gospodarczą.

strona www RWD paralaksa

Strona została wykonana w technice responsywnej (RWD, Responive Web Design) co pozwala na prawidłowe wyświetlanie witryny na różnych typach urządzeń.

Na życzenie klientów, stronie zastosowaliśmy w kilku miejscach efekt paralaksy (ang.parallax czyli płynne przewijanie elementów strony internetowej z różną prędkością, efekt symuluje perspektywę), dzięki czemu stron zyskała dynamiczny wygląd.

 

strona internetowa parallax RWD