Jubinale – strona internetowa
Jubinale – strona internetowa

Informacyjna strona internetowa dotycząca targów.

Jest to strona poświęcona dorocznym targom jubilerskim “Jubinale”, które odbywają się Krakowie.

Strona powstała w oparciu o system WordPress, który został dostosowany do potrzeb klienta.

Dostosowanie strony polegało m.in. na stworzeniu całkowicie indywidualnego układu menu na stronie głównej, przebudowie dynamicznego menu bocznego, sposobu wyświetlania podstron, dodaniu angielskiej wersji językowej, galerii, indywidualnego formularza kontaktowego i wprowadzeniu wielu innych większych i mniejszych zmian.

Całość została przygotowana zgodnie z Responsive Web Design.

Pod koniec 2014 roku, dopasowaliśmy kolorystycznie stronę internetową pod aktualną kolorystykę targów. Szata graficzna z zielonej, została zmieniona na niebieską.

www.jubinale.com

jubinale - RWD targi

 

jubinale - RWD system dedykowany

Do strony Jubinale został stworzony system e.jubinale.
System ten służy do rejestracji zarówno wystawców jak i odwiedzających targi klientów i gości, a dodatkowo wspomaga samą organizację targów.
Dzięki niemu organizator ma ciągły dostęp do informacji dotyczących odwiedzających targi gości oraz wystawców, a sami wystawcy mogą skorzystać z wielu przydatnych narzędzi takich jak kalkulator kosztów, który umożliwia im zaplanowanie budżetu potrzebnego do wzięcia udziału w targach.
Dzięki systemowi e.jubinale można również zarządzać oddelegowanymi pracownikami wystawców, którzy zajmują się sprawami targów, w szybki i łatwy sposób drukować identyfikatory dla wystawców, kupujących, gości, prasy itd.
Do dyspozycji jest także poręczny schowek na dokumenty dzięki czemu możemy trzymać wszystkie dokumenty dotyczące organizacji stanowiska w jednym miejscu.
Na koniec, również dzięki odpowiedniemu formularzowi można przesłać dane, które mają znaleźć się w drukowanym katalogu wystawców oraz zobaczyć plan hali by zapoznać się z aktualnym rozplanowaniem stanowisk.
Od strony graficznej strona e.jubinale.pl została przygotowana na wzór strony jubinale.com tak by zachować spójność. Dzięki temu każdy odwiedzający te strony użytkownik wie, że są one częścią jednego systemu.

Całość została przygotowana zgodnie z Responsive Web Design

ejubinale