Jubicom – portal B2B
Jubicom – portal B2B

logo, jubicom, strona www

Jubicom to zaawansowany system gromadzący sprzedawców z branży jubilerskiej. Jest to portal typu B2B pozwalający sprzedawcom na realizacje dużych zamówień.

Głównym celem systemów B2B jest łączenie kontrahentów. Sprzedawca ma w portalu znaleźć odbiorcę produktów, odbiorca może on-line zapoznać się z produktami wystawiającego.

Na zlecenie klienta stworzyliśmy logotyp który miał być prosty, czytelny i rozpoznawalny.

strona www, gdańska, b2b

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii(Php, Ajax, JavaScript) udało się uzyskać ciekawe rozwiązania.

System jubicom umożliwia sprzedawcom biżuterii szczegółowe zdefiniowanie produktu poprzez min. automatyczne przeliczanie wartości produktu ze względu na kurs NBP, kurs kruszcu, jednostki miary itp.

Dzięki rozbudowanemu systemowi zamówień, który umożliwia min. podział zamówienia na podzamówienia, negocjowanie ceny oraz określenie dostaw i płatności, sprzedawca i kupujący mogą dowolnie modyfikować transakcję do momentu osiągnięcia zadowalającego kompromisu.

Portal wyposażony jest także w wyszukiwarkę wykonaną w technologii Ajax czyli umożliwiającą pokazywanie wyników wyszukiwania bez konieczności przeładowania witryny. Na zamówienie klienta stworzyliśmy także logotyp firmy.

www.jubicom.eu

 

jubicom, gdańska, b2b